2. kolo Play off - sezóna 2011 / 2012
SKUPINA O 13. – 16. MÍSTO

VESELÍČKO – JÁMY 8:2

Zhodnocení Romana Kalába (vedoucí mužstva, Veselíčko): "O našem vítězství jsme rozhodli pěti vstřelenými góly v první třetině. Ve druhé jsme přidali další tři a zápas se víceméně dohrával. I přes nepříznivý stav se soupeř snažil zkorigovat výsledek až do konce, za což mu patří uznání."

Branky a nahrávky: Bořil 2, L. Klement 2, R. Kaláb, Glos, L. Blažíček, Káňa (Glos 2, Bořil 2, Blažíček, L. Klement, Liška, Majtner, K. Šíma, Klíma) – Doležal, Švoma (Stehlík). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 3:1. Využití 1:0. Diváci: 48. Třetiny: 5:1, 3:1, 0:0. Veselíčko: Brostík – Klíma, Pleva, Kratochvíl, Glos, K. Šíma, O. Šíma, Bořil, L. Klement, Liška, Pařízek, L. Kaláb, R. Kaláb, L. Blažíček, Blažek, Káňa, Majtner. Jámy: Staněk – Doležal, Halouska, Hrstka, Hudeček, Kondrát, J. Minář, P. Novotný, Peňáz, Regent, Stehlík, Švoma, Titauer.