PLAY OFF – ČTVRTFINÁLE
1. kolo Play off - sezóna 2011 / 2012
SKUPINA O 13. – 16. MÍSTO

JÁMY – V. LOSENICE 1:7

Zhodnocení Jana Peňáze (vedoucí mužstva, Jámy): "Zápas jsme začali tragicky. Soupeř na nás vletěl a po čtyřech střídáních jsme prohrávali o tři branky. Do konce třetiny jsme inkasovali ještě dvakrát, a tak se zbytek zápasu dohrával v klidném tempu. O vítězství Velké Losenice nebylo pochyb. Alespoň čestný gól jsme vstřelili v poslední třetině během vlastního oslabení.

Branky a nahrávky: Růžička – Matěja 3, Jonák 2, Procházka, Zelený (M. Veselý 3, Jonák 2, J. Hromádka, F. Hromádka, Kamarád, P. Neubauer). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení 1:0. Diváci: 25. Třetiny: 0:5, 0:1, 1:1. Jámy: Staněk – Titauer, Švoma, Stehlík, Růžička, Regent, Peňáz, Novotný, J. Minář, Mach, Kubíček, Kondrát, Halouska, Doležal, Bartoň. V. Losenice: Josef Rosecký – Zelený, M. Veselý, V. Rosecký, Jaroslav Rosecký, Procházka, Němec, P. Neubauer, M. Neubauer, Matěja, Kamarád, J. Jonák, F. Hromádka, J. Hromádka, Bureš.