18. kolo

ŠKRDLOVICE – JÁMY 6:1

Zhodnocení Davida Vetešníka (vedoucí mužstva, Škrdlovice): "V čistě odehraném utkání šel soupeř po pěkné brance do vedení. Ještě v první třetině jsme však skóre otočili a během druhé a třetí části jsme vstřelili další branky."

Branky a nahrávky: M. Jun 2, Hutlas, Komínek, Šmahel, I. Podesdník (Komínek 3, M. Jun 2, J. Podsedník) – Doležal (Hudeček). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváci: 15. Třetiny: 2:1, 2:0, 2:0. Škrdlovice: Wasserbauer – I. Podsedník, J. Podsedník, M. Jun, Komínek, L. Machovec, Hutlas, P. Jun ml., Mrkos, Pruger, Šmahel, Procházka, Hromádka, P. Jun st., Mach, Vetešník. Jámy: Bartoň – Doležal, Dvořák, Hudeček, Janů, Kubíček, Mach, Peňáz, Staněk, Stehlík, Švoma, Titauer.